Biyografi

NAHSAN ŞİMŞEK

İş yaşamına 2001 yılında doğrudan satış sektöründe bireysel bir temsilci olarak başlayan Nahsan Şimşek, 2001 -2005 yılları arasında genç yaşına rağmen 20 farklı ilde kendisine bağlı doğrudan satış ekipleri kurmuş, sayısız iş tanıtım seminerleri ve eğitimleri yapmıştır.  GE 310-32005 yılında aldığı radikal bir karar ile çalışmış olduğu uluslararası doğrudan satış firmasından ayrılarak kendi eğitim ve danışmanlık firmasını kurmuştur.Doğrudan satış sektöründe bir ilke imza atarak sektörün ilk ve tek yazılı basın organı olan ”Network Marketing Türkiye” dergisini çıkarmıştır.İlerleyen yıllarda Doğan medya gurubu ile işbirliğine girip ”Referans Gazetesi” ile yine bir ilki gerçekleştirip 15 günlük bir yayın organı olan ”Referans Network Marketing” adlı yayın ekini hayata geçirmiştir.Bu süreç içerisinde 3 ulusal ve 2 yerel Network Marketing firmasının kuruluş danışmanlığını ve eğitim sistem desteğini düzenlemenin yanı sıra doğrudan satış sektörüne yatırım yapan bazı gruplara sektörel danışmanlık yapmıştır.

2008 yılında kendi araştırmaları sonucu tanışmış olduğu uluslararası bir doğrudan satış firmasının Türkiye kurucu danışmanı ve Türkiye partneri olarak firmasının ilk adımlarını atmıştır. 2010 yılından bu yana bireylere kendi işlerinin sahibi olma fırsatını sunmakla birlikte daha iyi yaşam standartlarına ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.3 yılda sıfırdan kurmuş olduğu doğrudan satış organizasyonunu şu anda 200 bin kişiye ulaştırmış ve yıllık 150 milyon TL’lik bir işlem hacmini yönetmektedir.

Çok yeni bir proje olmakla beraber ”N Fikir Atölyesi’ adı altında kurmuş olduğu şirketi ile yenilikçi ve inovatif fikirleri bulunan, fakat finansal noktada sıkıntılar yaşayan girişimcilere kapılarını sonuna kadar açarak ülkemizde yakın gelecekte büyük ses getirecek bir oluşumu başlatmış bulunmaktadır.

1982 yılında Şanlı Urfa’da doğan Nahsan Şimşek , 2001 yılına kadar Adana ‘da yaşamış ve iktisat fakültesi kamu yönetimi lisans eğitimini kişisel kararı doğrultusunda yarıda bırakmıştır. Nahsan Şimşek şuanda İstanbul’da özel bir üniversitede davranış bilimleri üzerine lisans eğitimine devam etmektedir.

Nahsan Şimşek’i Takip Etmeye Devam Edin!

facebooktwitterlinkedin  youtube  instagram